64d93d666355a43c4a86679a030d35b6_XL جراحیهای زیبایی و ترمیمی زنان جراحیهای زیبایی وترمیمی زنان

جراحیهای زیبایی و ترمیمی زنان

جراحیهای زیبایی وترمیمی زنان شامل لابیوپلاستی ، پرینه پلاستی، واژینوپلاستی،ترمیم دیواره قدامی واژن برای سیستوسل،ترمیم دیواره خلفی واژن برای رکتوسل،و ترمیم انتروسل میباشد.
لابیوپلاستی یعنی ترمیم لبه های کوچک و یا لابیای ماژوریا بزرگ است.گاهی این ترمیم بدلیل مشکلاتی مثل ساییده شدن لابیاها یا پاشیده شدن ادرار بدلیل عدم تقارن آنهاست و گاهی فقط به هدف زیباسازی.در این جراحی ممکن است لابیاها بسیارکوچک شوند(اصطلاحا به آنBarbie likeمیگویند)، یا درحدهم سطح شدن با لابیا ماژور کوچک شوند و سطح آنهاهم کم شود(rim),یا بینابینی.این به خواسته بیمارربط دارد.
پرینه پلاستی یا بازسازی مدخل واژن ممکن است درهمراهی با ترمیم خلفی برای اصلاح مشکلات مدفوع کردن ویا فقط به منظور تنگ کردن ورودی واژن وبهبود لذت جنسی زوجین باشد.برای اینکار پس از باز کردن پوست ومحاط،ابتدا ترمیم عضلات نواری شکل لواپور انجام میشود وبعد پوست ومخاط اضافه وشل برداشته و مدخل بصورت منظم وجمع وجوردوخته میشود.
ترمیم سیستوسل برای افتادگی مثانه ومشکلات ادراری ناشی ازآن انجام میگردد و طی آن پس از باز کردن مخاط واژن ترمیم بافت فاسیا انجام ومخاط اضافی حذف و تنگ تردوخته میشود و ترمیم رکتوسل برای اصطلاحا افتادگی روده ومشکلات دفعی ناشی از آن است و تقریبا مشابه سیستوسل ولی در خلف واژن انجام میشود. کسانیکه وقتی برای اجابت مزاج زورمیزنند احساس تجمع وقلمبه شدن مدفوع در انتهای مسیرروده دارند ممکن است از جراحی رکتوسل و پرینه سودزیادی ببرند.بعد ازاین جراحیها حداقل شش هفته نباید مقاربت انجام شود و پس از شروع مجدد مقاربت ممکن است تا مدت کوتاهی کمی احساس سفتی و درد کنند.این جراحیها معمولا عارضه خاصی جز عوارض مرسوم جراحیها مثل درد و بسیار بندرت عفونت و در صورت خطای جراحی یاعدم انتخاب صحیح بیمار آسیب به روده یامثانه ندارند. مهم است که پس ازجراحی بیمار یبوست نگیرد و مراعات دستورات بهداشتی و مراقبتی لازم رابکند و ورزشهای کگل راانجام دهد.اینها موارد جراحی زیبایی بودند و بعضی اوقات ممکن است برای تنگترکردن واژن از لیزر استفاده شود که فقط در موارد بسیار خفیف‌ موثراست ولازم است به فواصل تکرارشود.گاهی هم بیمارمایل است لابیاهای بزرگش بزرگترشوندکه باتزریق چربی یا فیلرانجام میشود.درآمریکا چربی و دراروپا فیلر مرسومتر است.اینکار احتمال عدم تقارن یا در موردفیلر گلوله شدن وتجمع ماده تزریق شده رادارد.گاهی هم با دارو یا لیزر پوست ناحیه راروشنترمیکنیم . اندیکاسیون انجام این جراحیها زمانی است که بیماراحساس نیاز کند ویا درمعاینه متوجه نقایص دیواره واژن ویا پرینه شویم

برای دریافت مشاوره و یا مراجعه حضوری و دریافت نوبت دهی

با شماره‌های 88602689 و 88602690 تماس حاصل فرمایید

آدرس :

  • تهران - خیابان اسدابادی، نبش کوی ۶۰، ساختمان تابان، طبقه سوم، واحد ۳۰۴
  • روزهای شنبه از ساعت 13 الی 17
  • روزهای یکشنبه از ساعت 15 الی 19
  • روزهای سه شنبه از ساعت 11 الی 16
  • روزهای چهارشنبه از ساعت 15 الی 19
Top